Katowicka 39

ma do zaoferowania lokale o przeznaczeniu biurowym, usługowym oraz handlowym

O nas

Spółka "Katowicka 39" Sp. z o.o. powstała w 2008 roku, jako efekt wizjonerskiej koncepcji rewitalizacji jednego spośród nielicznych wielokondygnacyjnych obiektów biurowych, znajdujących się w centrum miasta Opola. Mowa tu oczywiście o budynku znajdującym się w Opolu przy ul. Katowickiej 39, który od początku lat siedemdziesiątych minionego stulecia stanowił siedzibę wielu wojewódzkich instytucji i organizacji o charakterze rolniczym.

Budynek przy ul. Katowickiej 39 jest obiektem wykonanym w konstrukcji żelbetowej, charakterystycznej dla budowli z lat siedemdziesiątych. Wyposażony jest w komplet mediów, za wyjątkiem instalacji gazowej. W jego układzie komunikacyjnym znajdują się dwa dźwigi osobowe, zapewniające swobodny dostęp do każdej z kondygnacji budynku, w tym przyziemia, w którym nasi klienci lokują swoje zaplecza magazynowe, archiwalne bądź techniczne.

Od roku 2008 wnętrze budynku: klatka schodowa, pomieszczenia biurowe oraz sanitarne poddawane są robotom remontowym oraz modernizacyjnym, dzięki którym odzyskują właściwą sobie rangę oraz styl i charakter nowoczesnych pomieszczeń komercyjnych.

Spółka "Katowicka 39" Sp. z o.o. rewitalizując budynek przy ul. Katowickiej 39 oprócz działań typowo budowlanych mających na celu przywrócenie estetyki i funkcjonalności budynku podejmuje również działania zmierzające do uczynienia go miejscem, w którym swoje siedziby znajdą i ulokują zarówno podmioty duże o rozbudowanych strukturach wewnętrznych jak i małe – jedno lub kilkuosobowe firmy.

Naszą misją jest tworzenie przyjaznego i efektywnego otoczenia biznesu oraz wszelkich inicjatyw gospodarczo – społecznych poprzez oferowanie najmu powierzchni biurowych, handlowych, usługowych i magazynowych w atrakcyjnej lokalizacji, dostępnych dla każdego. Jesteśmy ukierunkowani na budowanie partnerstwa z naszymi klientami, opartego na zaufaniu i jasnych, przejrzystych warunkach współpracy.