INWESTYCJA W APARTAMENTY K39

Inwestycyjna część budynku Apartamenty K39 to propozycja skierowana do inwestorów zainteresowanych ulokowaniem środków na rentownym i niezawodnym rynku nieruchomości. To również bardzo wygodne rozwiązanie dla firm, które delegują swoich pracowników do Opola, gdyż zakup lokalu inwestycyjnego będzie w dłuższej perspektywie czasowej zdecydowanie bardziej opłacalny niż korzystanie z kosztownej bazy noclegowej.

Apartamenty K39 są idealne pod wynajem!

Doskonała lokalizacja oraz atrakcyjne metraże sprawiają, że Apartamenty K39 to wyjątkowy produkt inwestycyjny. Obecnie to najlepszy na rynku sposób zabezpieczenia kapitału, gwarantujący jednocześnie wysoką stopę zwrotu z inwestycji.

Lokale w Apartamentach K39 zostały zaprojektowane z myślą o wynajmie zarówno długo-, jak i krótkoterminowym. Mogą być dedykowane w ramach najmu długoterminowego firmom potrzebującym służbowych mieszkań dla swoich pracowników, jak również mogą być przeznaczone dla innych podmiotów poszukującym lokalu na okres krótszy.

Apartamenty K39 to także świetna alternatywa dla lokali w akademiku, tylko że w lepszym standardzie. Są zlokalizowane w pobliżu uczelni wyższych, w centrum, gdzie wszędzie jest blisko i bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. Dla osób zaczynających życie zawodowe, mogą być sposobem na wyrwanie się ze studenckiej „komuny”, czyli wspólnego życia w jednym dużym mieszkaniu lub akademiku.

Apartamenty K39 są idealne także na biuro!

Lokale w ApartamentachK39 można również zaadaptować na biuro dla każdej firmy. W niewielkiej, lecz funkcjonalnej przestrzeni zmieści się od dwóch do czterech (w zależności od powierzchni lokalu) pełnowymiarowych stanowisk biurowych, zapewniających komfortową pracę oraz aneks kuchenny i łazienka. Apartamenty 39 to idealne miejsce do prowadzenia własnego biznesu.

Atutem pozostaje tu także lokalizacja, gwarantująca dobry dojazd zarówno samochodem, jak i transportem publicznym.

Apartamenty K39 to również inwestycja z dodatkową motywacją!

Kupując lokal w Apartamentach K39 można dobrze ulokować inwestycyjnie posiadane oszczędności przy jednoczesnym zabezpieczeniu potrzeb swojego dziecka. Ten sposób wykorzystania lokalu w Apartamentach K39 wyeliminuje konieczność wydawania pieniędzy na najem lokalu dla uczącego się dziecka. Po okresie nauki lokal można sprzedać z zyskiem, albo wynająć dalej czerpiąc stałe dochody.

Apartamenty 39 to także oferta z wykończeniem pod klucz!

Współpracujemy z firmami zajmującymi się projektowaniem wnętrz i wykończeniem lokali. Decydując się na jedną z nich klient zaoszczędza czas i pieniądze przy wykończeniu zakupionego lokalu. W pakiecie wykończenia nabywca otrzymuje:

  1. możliwość wyboru stylu i dopasowania pakietu,
  2. wykończenie łazienki, podłóg, listew, drzwi, ścian razem z materiałem,
  3. zabudowy meblowe szaf i kuchni razem ze sprzętem AGD wykonane przez współpracujących stolarzy,
  4. aranżację oświetlenia,
  5. pełne wykonawstwo, koordynację prac i logistykę materiałów

Inwestycja w Apartamenty K39 to ochrona antyinflacyjna!

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem oszczędzania były konta oszczędnościowe i lokaty bankowe. Jednakże ze względu na obniżone stopy procentowe ten sposób oszczędzania stał się mało atrakcyjny. Trzymanie złotówek w depozytach i gotówce stało się kosztowne. Pieniądze lokowane na rachunkach bankowych tracą na wartości przez skrajnie niskie oprocentowanie oraz galopującą inflację.

Pomocne w ochronie oszczędności przed inflacją pozostają niezmiennie od lat inwestycje w nieruchomości. Nieruchomości mieszkaniowe szczególnie mocno w ostatnim czasie doceniono jako bezpieczną przystań dla kapitału i to przystań, która ma dowiedzioną skuteczność na polu walki ze skutkami inflacji.

Przy niemal zerowym oprocentowaniu lokat trzymanie pieniędzy w bankach zupełnie się nie opłaca. Nie ma co spodziewać się wzrostu oprocentowania depozytów, nawet w obliczu rosnących stóp procentowych. Stąd słuszne wydaje się poszukiwanie innych sposobów na ochronę zgromadzonego kapitału przed inflacją. Na rynku dostępnych jest kilka instrumentów finansowych, które warto rozważyć w kontekście inwestycji i ochrony kapitału przed inflacją. Bez wątpienia przy ich wyborze należy kierować się poziomem akceptowalnego ryzyka.

Tradycyjnie za najlepszą ochronę przed inflacją towarzyszącą wzrostowi gospodarczemu uważa się inwestowanie w nieruchomości, w tym w szczególności te mniejsze, gwarantujące odpowiedni balans pomiędzy płynnością zainwestowanego kapitału a ryzykiem inwestycyjnym. Inwestycja w Apartamenty K39 to nie aż tak duża inwestycja, jak tradycyjne mieszkanie. Wobec czego łatwiej w przyszłości znaleźć będzie kupca, jeśli inwestor będzie chciał wycofać zainwestowane środki.